Reklama
Reklama

Warta Poznań pożegnała się z kilkoma zawodnikami. Szczepaniak wystawiony na listę transferową

fot. Włodzimierz Hoppel

Przy Drodze Dębińskiej trwa porządkowanie spraw kadrowych.

Jak poinformowała oficjalna strona klubu, Tomasz Laskowski, Serhij Napołow, Patryk Stępiński opuścili Wartę Poznań po wygaśnięciu obowiązujących ich kontraktów. Najdłużej w klubie był Laskowski, który trafił do stolicy Wielkopolski w 2016 roku. Napołow pojawił się przy Drodze Dębińskiej 1,5 roku temu, a Stępiński w ostatniej przerwie zimowej.

Po dziewięciu występach w barwach Warty zakończyło się wypożyczenie Krzysztofa Danielewicza, który wrócił do Miedzi Legnica. Podobnie wygląda sytuacja Jakuba Apolinarskiego, ale w tym przypadku Zieloni zapowiadają rozmowy z Rakowem Częstochowa na temat ewentualnego kolejnego wypożyczenia.

Wraz z zakończeniem sezonu wolnymi zawodnikami stali się Adrian Laskowski, Nikodem Fiedosewicz i Michał Grobelny. Wszystkich trzech pion sportowy nadal widzi w kadrze drużyny, dlatego obecnie toczą się rozmowy na temat nowych umów wspomnianych piłkarzy.

Ponadto na listę transferową trafili zawodnicy wciąż mający ważne umowy z Wartą. To Tomasz Boczek, Jakub Kuzdra i Mateusz Szczepaniak. O rozczarowaniu można mówić szczególnie w przypadku tego ostatniego, który miał być sporym wzmocnieniem ataku, a w 10 meczach zanotował zaledwie jedną bramkę i dwie asysty.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami intensywne opady deszczu, a nawet burze
22℃
14℃
Poziom opadów:
11.7 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
7.90 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro